W realizacji

WarszawaWynajem

Aleje Jerozolimskie

Kontakt

Marek Wesołowski

607 071 572

Powierzchnia użytkowa: 9.600m²
Stan prawny: ostateczna decyzja o pozwoleniu na budowę

Nowo zaprojektowany budynek biurowy powstanie w Alejach Jerozolimskich, stanowiących jedną z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest trzypoziomowy węzeł komunikacyjny Jerozolimskie – Łopuszańska oraz węzeł komunikacyjny Salomea, wiążący Aleje Jerozolimskie z trasą ekspresową Wrocław – Warszawa – Białystok. Dodatkowo biurowiec będzie posiadał doskonały dojazd do nowej autostrady S2 do Berlina.

Obiekt oddalony jest od centrum oraz od lotniska Chopina o około 5 km. W bliskim sąsiedztwie znajdują się dwa centra handlowe Reduta i Blue City oraz sklepy wielkoformatowe Makro Cash & Carry, Castorama oraz inne, liczne obiekty sklepowe. Warto wspomnieć także o zielonej enklawie stolicy, Parku Szczęśliwickim, który położony jest również w niedalekim sąsiedztwie planowanej inwestycji.

Budynek biurowy zaprojektowany w kształcie zbliżonym do prostokąta, o siedmiu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie usytuowano miejsca postojowe, a także pomieszczenia techniczne budynku.

Nowoczesna, szklana elewacja poprzecinana aluminiowymi elementami, zdradza główny priorytet architektów – uzyskanie optymalnego doświetlenia powierzchni w całym obiekcie.

Budynek będzie monitorowany i chroniony całodobowo.