English version Wersja polska
100

Park logistyczny, Pruszków

Kontakt:
Dział handlowy22 435 11 11handlowy@wan.com.pl

Park Logistyczny
ul. Przejazdowa, Pruszków

Powierzchnia użytkowa: 18 726 m²
Powierzchnia hali: część I (od ul. Przejazdowej) - 8 780 m²; część II - 9 227 m²
Powierzchnia biur: część I - 230 m² (parter); 200 m² (piętro); część II - 230 m² (parter);

Magazyn położony przy ul. Przejazdowej w Pruszkowie, w sąsiedztwie autostrady A-2 Warszawa-Berlin. W chwili obecnej dojazd możliwy jest od strony trasy E-30 (Poznań-Warszawa), jak i drogi Warszawa–Żyrardów przebiegającej przez centrum Pruszkowa. Transport publiczny do stacji Pruszków PKP a następnie połączenie PKS do przystanku w sąsiedztwie inwestycji.

Hala została oddana do użytku w 2009 roku. Budynek wykonany jest w konstrukcji stalowej, w znanym z jakości zastosowanych technologii systemie Astron. Ściany zewnętrzne mają budowę warstwową z blachy trapezowej z wypełnieniem z wełny mineralnej PA/PI. Zewnętrzna okładzina składa się z blachy trapezowej wykonanej w układzie pionowym oraz zewnętrznych płyt warstwowych. W elewacji wydzielono miejsce na logo-reklamę przyszłego najemcy.

Ogrzewanie hali odbywa się za pomocą nagrzewnic gazowych oraz destratyfikatorów. Na terenie obiektu przewidziano stanowiska doładowania wózków akumulatorowych żelowych. Otwarta powierzchnia magazynu, podzielona została na dwie połowy ścianą ogniową. Na terenie każdej części wybudowane są klimatyzowane biura oraz części socjalne, zaś przestrzeń można dalej dowolnie dzielić na mniejsze moduły.

Z hali przewidziano 8 wyjść ewakuacyjnych, w tym 2 przez blok socjalno-biurowy. Wysokość budynku (do kalenicy) wynosi 13,50 m, powierzchnia magazynowania pozwala na składowanie do wysokości 10,0 m. Hala wyposażona została w bramy rozładowcze z urządzeniami wyrównawczymi. Istnieje możliwość wykonania dodatkowych wjazdów z poziomu „O”. Dookoła hali wydzielonych jest 114 miejsc parkingowych. Teren jest ogrodzony, wjazd zabezpieczony szlabanem oraz bramą, przy wjeździe zlokalizowany jest budynek ochrony.