English version Wersja polska
100

Stocznia Centromost, Płock

Kontakt:
Dział handlowy22 435 11 11handlowy@wan.com.pl

Powierzchnia użytkowa – 22 789 m²

Nieruchomości przemysłowo-magazynowe-biurowe położone w Płocku przy ul. Popłacińskiej 42, na południowym brzegu Wisły. Dzięki lokalizacji w pobliżu mostu zapewniony jest sprawny dojazd do centrum miasta.

Na 13 hektarowej działce znajduje się cały kompleks produkcyjny z zapleczem administracyjnym, socjalnym a także magazynowym oraz nadbrzeżem i basenem portowym.

Nadbrzeże o konstrukcji żelbetowej o powierzchni 1.533 m² posiada wbudowane podtorze dla żurawia Q–25t o rozstawie szyn 6m. Teren nieruchomości jest równy i posiada regularny kształt korzystny do zagospodarowania. Place produkcyjne, drogi dojazdowe i podjazdy są utwardzone. Na terenie znajduje się bocznica kolejowa o długości 225,7m. Teren nieruchomości jest ogrodzony i oświetlony, oraz uzbrojony w media: linię energetyczną, wodociąg, kanalizację lokalną, sieć kanalizacji deszczowej i sieć telefoniczną.

Aktualnie teren nieruchomości jest dzierżawiony przez Centromost Stocznia Rzeczna w Płocku Sp. z o.o., zajmującą się budową i serwisem jednostek pływających takich, jak: statki, barki, zbiornikowce oraz inne jednostki floty rzecznej. Stocznia produkuje również konstrukcje stalowe w postaci ramp, mostów, zbiorników stalowych oraz zajmuje się usługami w zakresie obróbki elementów stalowych.