Zrealizowane

PłockSprzedaż, wynajem

Stocznia Rzeczna – Płock

Powierzchnia: 18.781 m2

Nieruchomości przemysłowo – magazynowe – biurowe położone w Płocku przy ulicy Popłacińskiej 42, na południowym brzegu Wisły. Dzięki lokalizacji w pobliżu mostu, zapewniony jest sprawny dojazd do centrum miasta.

Na trzynastohektarowej działce znajduje się cały kompleks produkcyjno-magazynowy z zapleczem administracyjnym, socjalnym, a także magazynowym oraz nadbrzeżem i basenem portowym.

Nadbrzeże o konstrukcji żelbetowej o powierzchni 1.533m2 posiada wbudowane podtorze dla żurawia Q–25t o rozstawie szyn 6m. Teren nieruchomości jest równy, o regularnym kształcie, bardzo korzystnym do różnorodnego zagospodarowania. Place produkcyjne, drogi dojazdowe i podjazdy są utwardzone. Na terenie znajduje się bocznica kolejowa o długości 225m. Teren nieruchomości jest ogrodzony i oświetlony oraz uzbrojony w następujące media: linię energetyczną, wodociąg, kanalizację lokalną, sieć kanalizacji deszczowej i sieć telefoniczną.

Aktualnie teren nieruchomości jest dzierżawiony przez firmę Centromost Stocznia Rzeczna w Płocku Sp. z o.o., zajmującą się budową i serwisem jednostek pływających takich, jak statki, barki, zbiornikowce oraz inne jednostki floty rzecznej. Stocznia produkuje również konstrukcje stalowe w postaci ramp, mostów, zbiorników stalowych oraz zajmuje się usługami w zakresie obróbki elementów stalowych.