W realizacji

ŁódźSprzedaż

Osiedle na Zdrowiu III

Inwestycja jest realizowana w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstanie łącznie 463 mieszkań o powierzchni od 31 do 94m2.

Zobacz więcej
W realizacji

WarszawaSprzedaż

Apartamenty Marymoncka II

Inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Stawy Kellera. Kameralny i zarazem nowoczesny budynek usytuowany w otoczeniu naturalnych terenów zielonych, mieszczący 48 apartamentów.

Zobacz więcej
W realizacji

MilanówekSprzedaż

Twoja Ludna

Kameralne budynki w zabudowie szeregowej zaprojektowane na obrzeżach Milanówka, w otoczeniu terenów zielonych.

Zobacz więcej
W realizacji

Mińsk MazowieckiSprzedaż

Srebrzysta Polana, Mińsk Mazowiecki

Kameralne osiedle, położone w dolinie rzeki Srebrnej w Mińsku Mazowieckim.

Zobacz więcej
W realizacji

WarszawaSprzedaż

Jeziorki Residence, Warszawa

Nowoczesna i funkcjonalna w bryle, nowa inwestycja na warszawskim Ursynowie, w sąsiedztwie ul. Puławskiej oraz południowej obwodnicy miasta.

Zobacz więcej
Sprzedane

Kraków

Apartamenty Snycerska

Apartamenty Snycerska, to nowopowstający, nowoczesny, bardzo funkcjonalny budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie, zlokalizowany na bardzo popularnym, krakowskim Bieżanowie-Prokocimiu.

Zobacz więcej
Sprzedane

Kraków

Apartamenty Wielicka

Apartamenty Wielicka Etap I znajduje się bezpośrednio przy zabytkowym Parku Jerzmanowskich w Krakowie. Projekt doskonale wkomponował się w krajobraz tej części miasta.

Zobacz więcej
Sprzedane

Solec

Park Chojnów

Osiedle 27 domów jedno- i wielorodzinnych zlokalizowanych w miejscowości Solec niedaleko centrum Konstancina-Jeziornej. Dojazd do osiedla możliwy jest także od strony Piaseczna.

Zobacz więcej
Zrealizowane

WęgorzewoSprzedaż, wynajem

Apartamenty Żeglarskie Vęgoria

Apartamenty Żeglarskie, to ciekawy, niewielki projekt zlokalizowany w Węgorzewie na Mazurach, przy Szlaku Wielkich Jezior. Inwestycja przeznaczona głównie dla miłośników przyrody, aktywnego wypoczynku a zwłaszcza sportów wodnych.

Zobacz więcej