Sprzedane

Kraków

Apartamenty Snycerska

Kontakt

22 435 11 11

Dostępne jeszcze miejsca postojowe naziemne i podziemne. Zapraszamy do kontaktu.

Powierzchnia: 3.057 m2

Apartamenty Snycerska, to nowoczesny, bardzo funkcjonalny budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie, zlokalizowany na krakowskim Bieżanowie-Prokocimiu. Inwestycja ma kameralny charakter. Projekt przewiduje 47 doskonale rozplanowanych  apartamentów o powierzchniach użytkowych od 42 do ponad 100m2.

Oryginalna bryła wraz z estetyczną i bardzo miłą dla oka elewacją, idealnie wkomponowuje się w ciche, spokojne otoczenie, a lokalizacja inwestycji sprawia, że przyszli mieszkańcy będą mieli bardzo łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, pozostając jednocześnie w bardzo stonowanym i spokojnym otoczeniu. Do wszystkich lokali przynależą duże tarasy, lub przestronne ogródki, idealnie nadające się do zabaw z dziećmi, lub codziennego odpoczynku po dniu pracy. Cały obiekt dysponuje 48 miejscami postojowymi znajdującymi się w garażu podziemnym oraz 10 miejscami naziemnymi, a także licznymi komórkami lokatorskimi, usytuowanymi komfortowo na poziomie -1.

Inwestycja położona jest w kameralnym miejscu, wśród jednorodzinnej zabudowy, w niedalekim sąsiedztwie zabytkowego Parku Jerzmanowskich oraz Zalewu Bagry. W odległości około 10 minut pieszo znajduje się ulica Wielicka, a co za tym idzie, mieszkańcy Apartamentów Snycerska będą mieli doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a także możliwość błyskawicznego skorzystania z południowej i wschodniej (w trakcie budowy) obwodnicy Krakowa.

Prace budowlane zakończono w III kw. 2020 roku.