Sprzedane

Kraków

Apartamenty Wielicka

Kontakt

22 435 11 11

Powierzchnia: 21.700 m2

Apartamenty Wielicka Etap I znajduje się bezpośrednio przy zabytkowym Parku Jerzmanowskich w Krakowie. Projekt doskonale wkomponował się w krajobraz tej części miasta. Ciekawa architektura i kameralność osiedla, to podstawowe czynniki, które wpłynęły na sukces sprzedażowy inwestycji. Klienci cenią sobie bezpieczeństwo, wysoki standard wykonania, a także profesjonalne zarządzanie osiedlem.

Etap I to przede wszystkim pięć budynków o zróżnicowanej wysokości z 342 mieszkaniami o bardzo różnorodnych metrażach i układach. Do każdego lokalu przynależy wygodny, obszerny balkon lub ogródek. Istotnym elementem jest fakt pełnej własności hipotecznej, co obecnie stało się podstawowym wymogiem wszystkich, naszych Klientów, ceniących sobie bezpieczeństwo inwestowania środków w nieruchomość.

Etap I to metraże od 37 do 130m2, nowoczesne windy w każdej klatce, podziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie pod całym kompleksem. Dla najmłodszych dostępne są dwa place zabaw (na terenie osiedla oraz w parku obok). Cały kompleks mieszkaniowy jest terenem zamkniętym z całodobową ochroną, a także profesjonalnym monitoringiem. Doskonała lokalizacja (liczne linie tramwajowe oraz autobusowe, odległość od centrum Krakowa 7,5km, obwodnica A-4 w dystansie 2km) oraz rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w bezpośrednim sąsiedztwie, to kolejne plusy tej nowoczesnej inwestycji.