Sprzedane

WarszawaSprzedaż

Penthouse Babka Tower

Kontakt

Marek Wesołowski

607 071 572

Apartament z dwoma tarasami (każdy po 330,66 m2) wychodzącymi na trzy strony świata.  Złożony z holu, salonu z jadalnią i aneksu kuchennego (152 m2), antresoli, sypialni z salonem kąpielowym, garderoby i balkonu (46 m2), toalety gościnnej, basenu, sauny z prysznicem, zaplecza gospodarczego (6,30 i 36,60 m2) i zaplecza technicznego (15,05m2). Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie gospodarcze (6,3 m2) na poziomie -3

Wysokość pomieszczeń – 4.80 m. Apartament został wykończony w najwyższym standardzie. Do wnętrza wjeżdżają bezpośrednio dwie windy, dostęp za pomocą kodowanego chipa. W reprezentacyjnym holu wejściowym znajduje się podwieszony sufit. Opaski futryn drzwiowych i elementy dekoracji wnętrz wykonane zostały z naturalnego kamienia – opalu.

Szafy z aluminiowymi frontami, podobnie jak wszystkie pozostałe meble zaprojektowane zostały przez architekta i wykonane na zamówienie. W sypialni podłoga wykonana z drewna egzotycznego.

W salonie podłoga wykonana jest z białego i zielonego marmuru. Ściany wykończone są w sztablaturze gipsowej oraz stiuku. Apartament wyposażony został w system kina domowego z projektorem i automatycznie wysuwanym ekranem. Z salonu można wyjść na obszerny taras z zaprojektowaną zielenią i kominkiem.

Część kuchenna oddzielona jest od wypoczynkowej poprzez bar-wyspę, wykonanego ze szkła i kamienia. Kuchnia zabudowana jest meblami ze stalowymi frontami i wyposażona jest w sprzęt AGD firmy Siemens. Apartament posiada sejf, system programowanego oświetlenia, automatyczną klimatyzację z funkcją ogrzewania, instalację telefoniczną, internetową, kablową oraz antenę satelitarną.

Salon kąpielowy i toaleta gościnna zostały wyposażone w wysokiej klasy ceramikę między innymi w glazurę sygnowaną firmy Rosenthal oraz armaturę firmy Villeroy & Boch. Pokój kąpielowy posiada kabinę prysznicową z systemem hydromasażu. W części rekreacyjnej podłogę wyłożono egzotycznym drewnem teakowym, a sufit i ściany pokryto stiukiem. Basen wyposażony został w system sztucznej fali i kaskadę wodną, a przy saunie suchej zainstalowano kabinę prysznicową firmy Hansgroche. Całe pomieszczenie basenu przylega do tarasu zachodniego pełniącego funkcję kameralnego ogrodu.

Apartament mieści się w budynku Babka Tower, jednym z najwyższych budynków mieszkalno-biurowych w Polsce. W bliskim sąsiedztwie Stare Miasto i liczne parki. Wewnętrzna część obiektu posiada zielone, ciche patio z kaskadą wodną i miejscem do odpoczynku, W budynku funkcjonuje recepcja obsługi mieszkańców i gości oraz system ochrony i monitoringu. W podziemiu znajduje się czterokondygnacyjny garaż, a w parterze usługi.

 

Oferta

Penthouse o powierzchni 319m2

Pliki do pobrania