Sprzedane

ŁódźSprzedaż

Osiedle na Zdrowiu I

Kontakt

Dział sprzedaży Łódź

42 244 00 19

www.osiedlenazdrowiu.pl

Powierzchnia: 4.735 m2

Projekt Osiedle na Zdrowiu jest realizowane w ramach kilku niezależnych przedsięwzięć deweloperskich, w trakcie których powstaną łącznie 463 mieszkania o powierzchniach użytkowych w poszukiwanym na rynku przedziale od 31 do 94 m2. Mieszkania wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością, o przystępnym metrażu, w którym zarówno single, jak i rodziny z dziećmi odnajdą coś dla siebie.

Specyfika i oryginalność Osiedle na Zdrowiu to doskonała ekspozycja, tuż przy Parku im. Józefa Piłsudskiego, potocznie zwanym Parkiem na Zdrowiu. Największy w mieście zespół przyrodniczy jest tuż na wyciągnięcie ręki, co pozwoli przyszłym mieszkańcom aktywnie spędzać czas, bądź błogo wypoczywać na świeżym powietrzu. Spokojna jednorodzinna zabudowa w sąsiedztwie kreuje klimat przedmieść, który jest słusznym i bezpiecznym wyborem dla rodzin.

Teren inwestycji jest dodatkowo ogrodzony, a w jego obrębie, w trosce o najmłodszych powstanie plac zabaw.Nowa inwestycja wykorzystując otaczającą przyrodę aranżuje przyjazną przestrzeń również w obrębie osiedla. Inwestor wkomponuje w teren zabudowy rozlegle pasy zieleni oraz strefę do relaksu Każde mieszkanie posiadać będzie ogródek lokatorski, bądź taras.

W ramach pierwszej fazy wybudowano dziesięć, trzykondygnacyjnych budynków (po dziewięć mieszkań w każdym budynku), oraz 2 budynki jednorodzinne (z dwoma dwukondygnacyjnymi lokalami mieszkalnymi w każdym budynku), jak również jeden budynek handlowo-usługowy z przeznaczeniem pod sklep wielobranżowy.

Inwestycja zakończona w IV kw. 2019 roku.